INA2133U
Texas Instruments
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | Differential |
| Voltage - Input Offset | 150 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
| Current - Output / Channel | 32 mA |
| Current - Supply | 950 μA |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 5 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



