MM60-52B1-E1-R650
JAE
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69807626
Date Code:2016
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Card Thickness | 990.6 µm |
| Connector Type | Socket |
| Contact Material | Gold |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Resistance | 55 mΩ |
| Current Rating | 500 mA |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height | 6.1 mm |
| Housing Material | Plastic |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Manufacturer Package Identifier | MM60-52B1-E1-R650 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 52 |
| Number of Positions | 52 |
| Number of Rows | 2 |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Pitch | 787.4 µm |
| REACH SVHC | Unknown |
| Row Spacing | 800 µm |
| Termination | Solder |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 458
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.992 |
| 10 - 29 | $2.404 |
| 30 - 49 | $1.992 |
| 50 - 99 | $1.91 |
| 100 - 299 | $1.848 |
| 300 - 499 | $1.807 |
| 500 - 999 | $1.799 |
| 1,000 - | $1.792 |



