LQG15HS5N6S02D
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQG15 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 650mA |
| Inductance | 5.6 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 4.5GHz |
| Q @ Freq | 8 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 200mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.3nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0402(1005メートル法) |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Material - Core | Air |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 8,038
MOQ:8,038
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8,038 - 80,379 | $0.009 |
| 80,380 - 401,899 | $0.009 |
| 401,900 - 803,799 | $0.009 |
| 803,800 - 4,018,999 | $0.009 |
| 4,019,000 - 8,037,999 | $0.008 |
| 8,038,000 - 16,075,999 | $0.008 |
| 16,076,000 - | $0.008 |
| - | - |




