EMVY250ARA101MF80G
NIPPON CHEMI-CON
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Contact Plating | Tin Bismuth |
| Diameter | 6.3 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 14 % |
| Height | 7.7 mm |
| Lead/Base Style | Straight |
| Lead Free | Lead Free |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 280 mA |
| Schedule B | 853222*** |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 607
MOQ:607
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 607 - 6,069 | $0.936 |
| 6,070 - 30,349 | $0.933 |
| 30,350 - 60,699 | $0.928 |
| 60,700 - | $0.927 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



