R1LP5256ESP-5SI#S1
RENESAS
มาตรฐานRoHS:PBF
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69755482
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Access Time | 55 ns |
| Case/Package | SOP |
| China RoHS | Compliant |
| Height | 2.4 mm |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Type | SRAM |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 28 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 675
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $7.382 |
| 5,000 - | $7.372 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



