R1LP0108ESA-5SI#B0
RENESAS
มาตรฐานRoHS:PBF
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69755476
Date Code:17+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Access Time | 55 ns |
| Address Bus Width | 17 b |
| Case/Package | TFSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Density | 1 Mb |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991.b.2.a |
| Part Family | R1LP0108E |
| Height | 1.2 mm |
| Interface | Parallel |
| Introduction Date | 2011-01-28 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 35 mA |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Type | RAM, SRAM |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| MSL | 2 |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 35 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 32 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Terminals | 32 |
| Number of Words | 128000 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542320040 |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Temperature Grade | Industrial |
| Terminal Pitch | 500 µm |
| Width | 8 mm |
| Word Size | 8 b |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $14.792 |
| 10 - 49 | $11.059 |
| 50 - 99 | $10.313 |
| 100 - 499 | $9.753 |
| 500 - 999 | $9.379 |
| 1,000 - 1,999 | $9.305 |
| 2,000 - 3,999 | $9.249 |
| 4,000 - | $9.221 |



