LTC2203CUK#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69755360
Date Code:21+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Differential Nonlinearity | 1 LSB |
| Height | 750 µm |
| Integral Nonlinearity (INL) | 4.5 LSB |
| Interface | Parallel |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Power Dissipation | 264 mW |
| Max Supply Voltage | 3.465 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 3.135 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 66 mA |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Number of Analog Inputs | 1 |
| Number of Bits | 16 |
| Number of Converters | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 48 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Packaging | Bulk |
| Polarity | Bipolar |
| Power Dissipation | 264 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resolution | 2 B |
| Sampling Rate | 25 Msps |
| Schedule B | 8542390000 |
| Signal to Noise Ratio (SNR) | 81.6 dB |
| Supply Type | Single |
| Width | 7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 208
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $140.856 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



