ERZVF2M121
PANASONIC
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69755199
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SMD/SMT |
| Clamping Current | 10 A |
| Clamping Voltage | 200 V |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 6 mm |
| Energy | 5 J |
| ESD Protection | No |
| Height | 3.2 mm |
| Lead/Base Style | J-Lead |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Zinc |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Surge Current | 600 A |
| Max Varistor Voltage | 132 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 75 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 100 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Varistor Voltage | 108 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 100 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Varistor Voltage | 120 V |
| Voltage Rating (AC) | 75 V |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
| Width | 6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 5,097
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $1.917 |
| 5,000 - | $1.907 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



