AM3358BZCZA80
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69754436
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | BGA |
| Contact Plating | Copper, Silver, Tin |
| Core Architecture | ARM |
| Data Bus Width | 32 b |
| Frequency | 800 MHz |
| Height | 1.4 mm |
| Interface | CAN, I2C, SPI, UART, USB |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 days ago) |
| Max Frequency | 800 MHz |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Memory Size | 64 kB |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Cores | 1 |
| Number of Pins | 324 |
| Number of Timers/Counters | 10 |
| Number of UART Channels | 6 |
| Operating Supply Voltage | 1.1 V |
| RAM Size | 64 kB |
| Thickness | 900 µm |
| Voltage | 1.144 V |
| Width | 15 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 30
MOQ:30
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30 - | $221.926 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



