AHF22
PANASONIC
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69754433
Date Code:18+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Contact Resistance | 100 kΩ |
| Depth | 11.9 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Horizontal , Through Hole |
| Number of Pins | 4 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | PCB |
| Width | 9.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 474
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $5.614 |
| 2,500 - 12,499 | $5.603 |
| 12,500 - | $5.594 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



