LQP03TN5N6H02D
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69651413
Date Code:14
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP03 |
| Type | Thick Film |
| Current Rating (Amps) | 350mA |
| Inductance | 5.6 nH |
| Inductance Frequency - Test | 500MHz |
| Frequency - Self Resonant | 4GHz |
| Q @ Freq | 14 @ 500MHz |
| DC Resistance (DCR) | 400mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±3% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0201(0603メートル法) |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 15,000
MOQ:1,875
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,875 - 18,749 | $0.049 |
| 18,750 - 93,749 | $0.048 |
| 93,750 - 187,499 | $0.047 |
| 187,500 - 937,499 | $0.047 |
| 937,500 - 1,874,999 | $0.047 |
| 1,875,000 - 3,749,999 | $0.047 |
| 3,750,000 - | $0.046 |
| - | - |



