LQG15HS15NJ02D
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69651407
Date Code:14
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQG15 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 450mA |
| Inductance | 15 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 2.5GHz |
| Q @ Freq | 8 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 320mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0402(1005メートル法) |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Material - Core | Air |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 9,395
MOQ:1,500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,500 - 14,999 | $0.062 |
| 15,000 - 74,999 | $0.059 |
| 75,000 - 149,999 | $0.059 |
| 150,000 - 749,999 | $0.058 |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.058 |
| 1,500,000 - 2,999,999 | $0.058 |
| 3,000,000 - | $0.058 |
| - | - |



