GRT188R61E475KE13D
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69651401
Date Code:18
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRT |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 390
MOQ:390
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 390 - 3,899 | $0.238 |
| 3,900 - 19,499 | $0.234 |
| 19,500 - 38,999 | $0.229 |
| 39,000 - 194,999 | $0.225 |
| 195,000 - 389,999 | $0.224 |
| 390,000 - 779,999 | $0.224 |
| 780,000 - 1,559,999 | $0.224 |
| 1,560,000 - | $0.223 |



