DSC1003DL5-020.0000
MICROCHIP

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69651349
Date Code:20
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | หน่วยควอตซ์คริสตัล / คริสตัลออสซิลเลเตอร์ Oscillators |
| Manufacturer | MICROCHIP |
| Series | DSC1003 |
| Type | XO(Typ) |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 3.6V |
| Current - Supply (Max) | 6mA |
| Output | CMOS |
| Frequency | 20 MHz |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Base Resonator | MEMS |
| Function | Standby (Power Down) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height | 0.035" (0.90mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 41
MOQ:12
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12 - 119 | $7.713 |
| 120 - 599 | $7.433 |
| 600 - 1,199 | $7.358 |
| 1,200 - 5,999 | $7.302 |
| 6,000 - 11,999 | $7.293 |
| 12,000 - 23,999 | $7.274 |
| 24,000 - 47,999 | $7.265 |
| 48,000 - | $7.258 |



