LT5534ESC6#TRPBF
ANALOG DEVICES

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69650810
Date Code:06
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SC |
| Frequency | 50 MHz |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Nominal Supply Current | 7 mA |
| Number of Pins | 6 |
| Operating Supply Current | 9 mA |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 164
MOQ:3
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $38.099 |
| 30 - 149 | $37.633 |
| 150 - 299 | $37.352 |
| 300 - 1,499 | $36.792 |
| 1,500 - 2,999 | $36.419 |
| 3,000 - 5,999 | $36.344 |
| 6,000 - 11,999 | $36.288 |
| 12,000 - | $36.251 |



