XRCGB24M000F0L00R0
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69650528
Date Code:2016
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | หน่วยควอตซ์คริสตัล / คริสตัลออสซิลเลเตอร์ Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | XRCGB |
| Type | Mhz Crystal |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Tolerance | ±100ppm |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental Wave |
| Load Capacitance | 6pF |
| Operating Temperature Range | -30°C ~ 85°C |
| Applications | Consumer |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2.0x1.6mm |
| Size / Dimension | L0.079" x W0.063" (2.00mm x 1.60mm) |
| Height | 0.028" (0.70mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,886
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.335 |
| 50 - 99 | $0.323 |
| 100 - 299 | $0.262 |
| 300 - 499 | $0.221 |
| 500 - 999 | $0.212 |
| 1,000 - 3,999 | $0.206 |
| 4,000 - 4,999 | $0.202 |
| 5,000 - | $0.201 |




