EAC-10-472
COSEL
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 4.7 nF |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 39 mm |
| Frequency | 1 MHz |
| Height | 32 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 500 µA |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | DIN Rail , Panel |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $22.895 |
| 10 - 49 | $19.153 |
| 50 - 99 | $18.405 |
| 100 - 499 | $17.844 |
| 500 - 999 | $17.47 |
| 1,000 - 1,999 | $17.395 |
| 2,000 - 3,999 | $17.339 |
| 4,000 - | $17.311 |



