EAC-03-472
COSEL
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 4.7 nF |
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 39 mm |
| Frequency | 1 MHz |
| Height | 32 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 500 µA |
| Max Current Rating | 3 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 27
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $22.166 |
| 10 - 49 | $18.424 |
| 50 - 99 | $17.676 |
| 100 - 499 | $17.114 |
| 500 - 999 | $16.74 |
| 1,000 - 1,999 | $16.665 |
| 2,000 - 3,999 | $16.609 |
| 4,000 - | $16.581 |



