NCP18XW222E03RB
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Current Rating | 670 µA |
| Depth | 800 µm |
| Height | 950 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Current Rating | 213 µA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Power Rating | 100 mW |
| Resistance | 2.2 kΩ |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 3 % |
| Voltage Rating | 5 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,065
MOQ:623
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 623 - | $0.118 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




