ADXL203CE
ANALOG DEVICES
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | เซนเซอร์/ เซนเซอร์ไอซี/ เซนเซอร์โมดูล Acceleration sensors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | iMEMSR |
| Type | Analog |
| Output Type | Analog Voltage |
| Bandwidth | 0.5Hz ~ 2.5kHz |
| Acceleration Range | ±1.7g |
| Sensitivity (mV/g) | 1000 |
| Axis | X/Y |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Features | Adjustable Bandwidth W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-CLCC(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 47
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $38.502 |
| 20 - 40 | $34.727 |
| 41 - | $33.212 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




