FN9222R-6-06
SCHAFFNER
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเทศผู้ผลิต:TH
Management ID:st69641778
Date Code:2021+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CQC, CSA, ENEC, UL, VDE |
| Capacitance | 100 nF |
| Case/Package | Module |
| Connector Type | Receptacle |
| Current | 6 A |
| Current Rating | 6 A |
| Depth | 57.9 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Frequency | 400 Hz |
| Fuse | No |
| Gender | Male |
| Height | 22.5 mm |
| Inductance | 780 µH |
| Max Current Rating | 6 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Flanges , Panel, Screw , Snap-In |
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Poles | 3 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 3 |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| Ratings | IP40 |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 1 MΩ |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,331
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $6.421 |
| 5 - 9 | $5.395 |
| 10 - 29 | $4.736 |
| 30 - 49 | $4.296 |
| 50 - 59 | $4.209 |
| 60 - 99 | $4.187 |
| 100 - 199 | $4.143 |
| 200 - | $4.11 |



