ERZV10D471
PANASONIC
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69640511
Date Code:16+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 230 pF |
| Case/Package | Radial |
| Clamping Current | 25 A |
| Clamping Voltage | 775 V |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 6.2 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Energy | 85 J |
| Height | 14.5 mm |
| Lead/Base Style | Radial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Zinc |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 25 A |
| Max Supply Voltage | 300 V |
| Max Surge Current | 3.5 kA |
| Max Varistor Voltage | 517 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 300 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 385 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Varistor Voltage | 423 V |
| Mount | Radial , Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| Power Rating | 400 mW |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | Radial |
| Thickness | 6.2 mm |
| Varistor Voltage | 423 V |
| Voltage Rating | 385 V |
| Voltage Rating (AC) | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 385 V |
| Voltage Tolerance | 10 % |
| Width | 0 m |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.723 |
| 10,000 - 49,999 | $0.719 |
| 50,000 - | $0.718 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




