BYM-001T-P0.6
JST
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Contact Material | Tin |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Resistance | 10 mΩ |
| Current Rating | 3 A |
| Gender | Male |
| Insulation Resistance | 500 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 2.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Cable |
| Number of Contacts | 1 |
| Pitch | 2.5 mm |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Crimp |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 1.1 mm |
| Wire/Cable Diameter | 1.8 mm |
| Wire/Cable Gauge | 22 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 36,700
MOQ:100
SPQ:100
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 499 | $0.119 |
| 500 - | $0.058 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



