DSC1123CI5-156.2500
MICROCHIP
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | หน่วยควอตซ์คริสตัล / คริสตัลออสซิลเลเตอร์ Oscillators |
| Manufacturer | MICROCHIP |
| Series | DSC1123 |
| Type | XO(Typ) |
| Voltage - Supply | 2.25V ~ 3.63V |
| Current - Supply (Max) | 32mA |
| Output | LVDS |
| Frequency | 156.25 MHz |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Base Resonator | MEMS |
| Function | Enable/Disable |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height | 0.035" (0.90mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 33
MOQ:13
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13 - | $5.989 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



