MAX3738ETG+
MAXIM

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Laser drivers |
| Manufacturer | MAXIM |
| Type | Laser Diode Driver |
| Voltage - Supply | 3.3 V |
| Current - Bias | 100 mA |
| Current - Supply | 47 mA |
| Current - Modulation | 85 mA |
| Data Rate | 155 ~ 4250Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | TQFN 24pin |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $46.28 |
| 20 - 99 | $45.346 |
| 100 - 199 | $44.879 |
| 200 - 999 | $44.599 |
| 1,000 - 1,999 | $44.039 |
| 2,000 - 3,999 | $43.758 |
| 4,000 - 7,999 | $43.665 |
| 8,000 - | $43.59 |



