LTC3111EDE#PBF
ANALOG DEVICES

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st69623944
Date Code:19
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | DFN |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 15 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 15 V |
| Min Input Voltage | 2.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 2.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 14 |
| Output Configuration | Positive |
| Output Current | 1.5 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 2.5 V |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 800 kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $46.28 |
| 20 - 99 | $45.346 |
| 100 - 199 | $44.879 |
| 200 - 999 | $44.599 |
| 1,000 - 1,999 | $44.039 |
| 2,000 - 3,999 | $43.758 |
| 4,000 - 7,999 | $43.665 |
| 8,000 - | $43.59 |



