GRM32ER61C476KE15K
MURATA

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 32
MOQ:32
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 32 - 319 | $2.893 |
| 320 - 1,599 | $2.83 |
| 1,600 - 3,199 | $2.774 |
| 3,200 - 15,999 | $2.746 |
| 16,000 - 31,999 | $2.736 |
| 32,000 - 63,999 | $2.729 |
| 64,000 - 127,999 | $2.721 |
| 128,000 - | $2.718 |



