CRCW251282K0JNEG
VISHAY

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 2512 |
| Case Code (Imperial) | 2512 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 3.15 mm |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 700 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 1 W |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Power Rating | 1 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 82 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
| Weight | 40.511469 mg |
| Width | 3.1496 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 190
MOQ:190
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 190 - 1,899 | $0.488 |
| 1,900 - 9,499 | $0.477 |
| 9,500 - 18,999 | $0.469 |
| 19,000 - 94,999 | $0.464 |
| 95,000 - 189,999 | $0.461 |
| 190,000 - 379,999 | $0.459 |
| 380,000 - 759,999 | $0.459 |
| 760,000 - | $0.458 |



