ADA4528-1ARMZ-R7
ANALOG DEVICES

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68230956
Date Code:22
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | Zero Drift |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 0.3 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |
| Current - Input Bias | 90 pA |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Current - Supply | 1.5 mA |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 0.5 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-MSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 71
MOQ:12
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12 - 119 | $8.003 |
| 120 - 599 | $7.723 |
| 600 - 1,199 | $7.648 |
| 1,200 - 5,999 | $7.592 |
| 6,000 - 11,999 | $7.583 |
| 12,000 - 23,999 | $7.564 |
| 24,000 - 47,999 | $7.555 |
| 48,000 - | $7.546 |




