FN9260-2-06
SCHAFFNER
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CQC, CSA, EN, ENEC, IEC, UL |
| Capacitance | 100 nF |
| Case/Package | Module |
| Connector Type | Receptacle |
| Current | 2 A |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 41 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Frequency | 400 Hz |
| Fuse | Yes |
| Height | 35 mm |
| Inductance | 2.7 mH |
| Max Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Flanges , Panel, Screw |
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 3 |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| Ratings | IP40 |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 1 MΩ |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 60
MOQ:20
SPQ:20
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20 - 199 | $16.487 |
| 200 - 999 | $16.35 |
| 1,000 - 1,999 | $16.304 |
| 2,000 - 9,999 | $16.267 |
| 10,000 - 19,999 | $16.24 |
| 20,000 - | $16.218 |
| - | - |
| - | - |



