TXN 50-124
TRACO POWER
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TXN50 (50W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 90 ~ 264VAC, 140 ~ 340VDC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 2.1A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 50W |
| Efficiency | 85% |
| Operating Temperature Range | -30°C ~ 70°C |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L3.90" x W3.23" x H1.18" (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm) |
| Approval Agency | CB, cURus |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 12
MOQ:4
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $20.514 |
| 40 - 199 | $20.233 |
| 200 - 399 | $19.672 |
| 400 - 1,999 | $19.299 |
| 2,000 - 3,999 | $19.252 |
| 4,000 - 7,999 | $19.224 |
| 8,000 - 15,999 | $19.168 |
| 16,000 - | $19.14 |



