TXN 100-112
TRACO POWER
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TXN100 (100W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 90 ~ 264VAC, 140 ~ 340VDC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 8.4A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 100W |
| Efficiency | 85% |
| Operating Temperature Range | -30°C ~ 70°C |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L5.08" x W3.82" x H1.18" (129.0mm x 97.0mm x 30.0mm) |
| Approval Agency | CB, cURus |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 8
MOQ:3
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $32.597 |
| 30 - 149 | $32.13 |
| 150 - 299 | $31.85 |
| 300 - 1,499 | $31.289 |
| 1,500 - 2,999 | $30.915 |
| 3,000 - 5,999 | $30.84 |
| 6,000 - 11,999 | $30.784 |
| 12,000 - | $30.747 |



