TBA 2-1211
TRACO POWER
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TBA 2 |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 13.2V |
| Voltage - Input (Min) | 10.8V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 400mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 79% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 90°C (With Derating) |
| Features | SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.77"L x 0.30"W x 0.40"H(19.6mm x 7.6mm x 10.2mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 490
MOQ:14
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 14 - 139 | $5.179 |
| 140 - 699 | $4.966 |
| 700 - 1,399 | $4.891 |
| 1,400 - 6,999 | $4.835 |
| 7,000 - 13,999 | $4.819 |
| 14,000 - 27,999 | $4.807 |
| 28,000 - 55,999 | $4.797 |
| 56,000 - | $4.79 |




