OP27GSZ-REEL7
ANALOG DEVICES
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset | 30 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 8 V |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Gain Bandwidth Product | 8 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 2.8 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 8
MOQ:8
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - | $9.181 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




