ADA4927-1YCPZ-R7
ANALOG DEVICES
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| -3db Bandwidth | 2.3 GHz |
| Case/Package | LFCSP EP |
| Common Mode Rejection Ratio | 70 dB |
| Contact Plating | Tin |
| Gain Bandwidth Product | 2.3 GHz |
| Input Bias Current | 4 µA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 300 µV |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Supply Voltage | 11 V |
| Min Dual Supply Voltage | 2.25 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Supply Current | 22.1 mA |
| Output Current per Channel | 65 mA |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 70 dB |
| Quiescent Current | 20 mA |
| Resistance | 120 kΩ |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Settling Time | 10 ns |
| Slew Rate | 5000 V/µs |
| Voltage Gain | 0 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 125
MOQ:7
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7 - 28 | $10.509 |
| 29 - 81 | $8.632 |
| 82 - | $7.863 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



