TLP4222G(F)
TOSHIBA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68140854
Date Code:12+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | PDIP |
| Forward Current | 5 mA |
| Forward Voltage | 1.3 V |
| Input Current | 50 mA |
| Isolation Voltage | 2500 Vrms |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Voltage | 350 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 4 |
| Output Current | 100 mA |
| Radiation Hardening | No |
| Reverse Voltage (DC) | 5 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 302
MOQ:302
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 302 - 3,019 | $2.462 |
| 3,020 - 15,099 | $2.455 |
| 15,100 - | $2.445 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



