LTC4415EMSE#TRPBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68140553
Date Code:20+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี OR controller/ideal diodes |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | PowerPath? |
| Type | Source Selector Switch |
| FET Type | P-Channel |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Current - Output (Max) | 4.0A |
| Current - Supply | 44 μA |
| Ratio - Input:Output | 2:02 |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Product Overview | IC OR CTRLR SRC SELECT 16MSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Battery Backup/High Current Switch |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-MSOP-EP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,397
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $13.373 |
| 1,000 - 4,999 | $13.345 |
| 5,000 - | $13.323 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



