LTC4355IDE#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68140519
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี OR controller/ideal diodes |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | N+1 Oring Controller |
| FET Type | N-Channel |
| Voltage - Supply | 48V/-48V |
| Current - Supply | 2 mA |
| Ratio - Input:Output | 2:01 |
| Delay Time - OFF | 300 ns |
| Internal Switch(s) | No |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | 48V Power Distribution Systems/Advanced TcaR Systems |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-DFN(4x3) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $17.547 |
| 1,000 - 4,999 | $17.519 |
| 5,000 - | $17.497 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



