LTC3260EDE#TRPBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68140426
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | DFN |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Input Voltage | 32 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 100 mA |
| Max Supply Voltage | 32 V |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Outputs | 3 |
| Number of Pins | 14 |
| Operating Supply Current | 100 µA |
| Packaging | Tape and Reel |
| Switching Frequency | 500 kHz |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Output 1 | -30.1 V |
| Voltage - Output 2 | 32 V |
| Voltage - Output 3 | -32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 11,077
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $15.52 |
| 1,000 - 4,999 | $15.492 |
| 5,000 - | $15.469 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



