LT8335IDDB#TRMPBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68140376
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input | 3 ~ 25 V |
| Voltage - Output | 1.6 ~ 28V |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | DFN 8pin(W/EP) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,500
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $47.639 |
| 1,000 - | $47.588 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



