GRM21BF11C225ZA01L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68139992
Date Code:2016+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 2.2 µF |
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Termination | SMD/SMT |
| Thickness | 1.25 mm |
| Tolerance | 80 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 41,245
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 499 | $0.038 |
| 500 - 999 | $0.031 |
| 1,000 - 3,999 | $0.025 |
| 4,000 - 4,999 | $0.02 |
| 5,000 - 9,999 | $0.019 |
| 10,000 - 29,999 | $0.019 |
| 30,000 - | $0.018 |
| - | - |



