CCF1N5TTE
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68036834
Date Code:23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 2.5 mm |
| Height | 2.7 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 60 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 20
MOQ:20
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20 - 199 | $0.931 |
| 200 - 999 | $0.763 |
| 1,000 - 1,999 | $0.707 |
| 2,000 - 9,999 | $0.679 |
| 10,000 - 19,999 | $0.669 |
| 20,000 - 39,999 | $0.662 |
| 40,000 - 79,999 | $0.656 |
| 80,000 - | $0.654 |



