R1EX24256BTAS0I#S0
RENESAS
มาตรฐานRoHS:PBF
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68026439
Date Code:13+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Memory |
| Manufacturer | RENESAS |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | EEPROM |
| Technology | EEPROM |
| Memory Size | 256Kbit |
| Memory Organization | 32K x 8 |
| Access Time | 900 ns |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Interface | I2C |
| Supply Voltage | 1.8V ~ 5.5V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 3,000
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $16.33 |
| 1,000 - 4,999 | $16.302 |
| 5,000 - | $16.28 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



