R5F51303ADFL#10
RENESAS
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68023048
Date Code:2022
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Ambient Temperature Range High | 85 °C |
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RXv1 |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RX |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.31.0001 |
| Interface | I2C, SCI, SPI |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 64 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Number of ADC Channels | 10 |
| Number of I2C Channels | 5 |
| Number of I/Os | 39 |
| Number of Pins | 48 |
| Number of PWM Channels | 8 |
| Number of SPI Channels | 5 |
| Number of Timers/Counters | 12 |
| Number of UART Channels | 4 |
| Part Group | RX130 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 10 kB |
| Part Series | RX100 |
| Width | 7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $4.634 |
| 5 - 9 | $3.525 |
| 10 - 29 | $2.866 |
| 30 - 49 | $2.426 |
| 50 - 99 | $2.338 |
| 100 - 199 | $2.272 |
| 200 - 299 | $2.239 |
| 300 - | $2.229 |



