LTM8025EY#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68021690
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input (Max) | 36 V |
| Voltage - Input (Min) | 3.6 V |
| Voltage - Output (Max) | 800 mV |
| Current - Output | 3.0 A |
| Number of Outputs | 1 |
| Frequency - Switching | 2.4 MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Function | Step-down (Buck) |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 183
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $59.446 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



