LTC7149EUFD#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68021618
Date Code:23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | QFN |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 60 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | -28 V |
| Min Input Voltage | 3.4 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 0 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 28 |
| Output Configuration | Negative |
| Output Current | 4 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | -28 V |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Switching Frequency | 1 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 617
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $40.643 |
| 1,000 - | $40.593 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



