HF70ACC635050-T
TDK
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ฟิลเตอร์ Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TDK |
| Series | ACC |
| Impedance per frequency | 500 Ohms@100MHz |
| Rated current | 3 A |
| DC resistance (DCR) | 40 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 5.04 mm(0.198inch) |
| Size / Dimension | 0.252inch(L)x0.197inch(W)(6.40mmx5.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 167
MOQ:110
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 110 - | $0.672 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



