P0720SCRP
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 150 mA |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Elements | 1 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Peak Pulse Current | 100 A |
| Voltage Rating (DC) | 65 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 11,498
MOQ:92
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 92 - 366 | $0.802 |
| 367 - 1,641 | $0.679 |
| 1,642 - 3,497 | $0.588 |
| 3,498 - | $0.56 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



