GRM31CR72E104KW03L
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68016824
Date Code:N/A
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.1 μF |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 806
MOQ:806
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 806 - 8,059 | $0.062 |
| 8,060 - 40,299 | $0.061 |
| 40,300 - 80,599 | $0.056 |
| 80,600 - 402,999 | $0.056 |
| 403,000 - 805,999 | $0.056 |
| 806,000 - 1,611,999 | $0.055 |
| 1,612,000 - 3,223,999 | $0.055 |
| 3,224,000 - | $0.055 |




