GRM21BR71H224KA01L
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68016815
Date Code:N/A
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.22 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,397
MOQ:1,397
SPQ:1,397
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,397 - 13,969 | $0.045 |
| 13,970 - 69,849 | $0.042 |
| 69,850 - 139,699 | $0.041 |
| 139,700 - 698,499 | $0.041 |
| 698,500 - 1,396,999 | $0.041 |
| 1,397,000 - 2,793,999 | $0.041 |
| 2,794,000 - | $0.041 |
| - | - |



